Piliscsabai telephelyre főállású könyvelő munkatársat keresünk

Az EuroKnife Bt. az ipari vágószerszámok – kör- és egyeneskések - gyártásában vezető helyet elfoglaló 100 éves német DIENES csoport magyarországi leányvállalata főállású könyvelő munkatársat keres, azonnali munkakezdéssel. Munkavégzés helye: Piliscsaba

Pályázati anyagának benyújtásával hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a mindenkor hatályos jogszabályoknak megfelelően kezelhessük.

Feladatok

• Számlázás, CMR kitöltés
• Pénztár kezelés, könyvelés, főkönyvbe való feladás
• Banki utalás
• Beléptető rendszer kezelés
• Bankkivonatok könyvelése
• Egyéb adminisztrációs feladatok (iktatás, lefűzés, másolás stb.)
• Könyvvizsgálók, főkönyvelő munkájának segítése

Elvárások

• Szakirányú végzettség
• Könyvelés területén szerzett minimum hároméves tapasztalat
• Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)

Előnyök

• Mérlegképes könyvelői végzettség
• Német nyelvtudás
• Bérszámfejtés és TB ügyintéző végzettség és tapasztalat

Amit kínálunk

• Fiatalos, barátságos csapat
• Fejlődési lehetőség
• Versenyképes bérezés, 13. havi bér
• Béren kívüli juttatási csomag, Cafeteria rendszer
• Munkába járás támogatása

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!