Műszaki előkészítő kollégákat keresünk piliscsévi munkavégzésre

Bútorg Kft.

Műszaki előkészítő

Munkavégzés helye: Piliscsév

2020. 04. 03. 11:57

Cégünk piliscsévi asztalos műhelyébe keres műszaki előkészítő Kollégákat. Fő profilunk asztalos és bútoripari termékek gyártása, üzemünk modern gépekkel felszerelt.

Feladatok

  • Gyártás előkészítése tervek alapján
  • Anyagszükséglet összeállítása
  • Árkalkuláció készítése pontos tervek alapján
  • Gyártási folyamatok kidolgozása

Elvárások

  • Minimum faipari technikusi végzettség, faipari felsőfokú végzettség előnyt jelent,
  • Elvárt számítás technikai ismeretek: AutoCad, Office alkalmazások

Előnyök

  • Német és / vagy angol nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Főállású munkalehetőség
  • Kreatív feladatok, melyek megvalósulását műhelyünkben követheti
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott