A Pipacs Kávéházba keresünk bedolgozós pultos/felszolgáló kollégát

Mercutio Kft.
Piliscsaba
Nettó 1 000 Ft / óra
2019. 03. 07.

A Pipacs Kávéházba keressük pozitív szemléletű, mosolygós és tanulni akaró bedolgozós kollégánkat heti 1-2 napra, egyenlőre.

A jó idő közeledtével ez változni fog.

Ha érzed magadban a lelkesedést és szeretnél fejlődni írj nekünk bátran és egy kávé mellett megbeszéljük a többit.

Kérlek ha negativ személyiség vagy aki az idő nagy részében marcangolja önmagát es nem vállal felelősséget az életéért, NE írj.

Köszönjük szépen.

Feladatok

  • Vendégek fogadása és kiszolgálása
  • Kávézó tisztántartása
  • Árukezelés, mozgatás és töltés
  • Ételek, italok magas szintű elkészítése és tálalása

Elvárások

  • Pályakezdőket is szívesen látunk fiatalos csapatunkban
  • Az egyetlen kitételek, hogy legyél: pozitív személyiség, szeresd az embereket és a velük való kommunikációt valamint égjen benned az alázatos tudásvágy.

Előnyök

  • Pozitív személyiség
  • Légy egyéniség
  • Ha a mosoly domiál a napjaidban
  • Ha akarsz tanulni
  • Vendéglátós tapasztalat
  • Angol vagy Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat
  • Pozitív légkör
  • Egy hely ahol fejlődhetsz és tanulhatsz új dolgokat
  • Bérezés: 1000ft/óra + teljes aznapi jatt
  • Rugalmas munkarend
  • Napi kifizetés
  • Napi bejelentés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott